Sputnik1: Är ganska orolig. Kommer vi klara att ta oss ur den här svackan? Har Jokinen nån självinsikt? Kan han sätta sig på bänken i omklädningsrummet och låta laget dra en hårtork över vad som måste förbättras?
Ä dä domarn fel att vi förlort ikväll?? Vakna för fan JJ släpp in 4 mål på 16 skott å vi kann int gör mål i PP.. VI Ä SÅ JÄVLAS SÄMST NU MENN VI KOMM IGEN SENN HOPP JA!!! Nu ä dä dags unner uppehålle å funder på vad somm vi gör fel!!
Lulessss: Jo. Men vi blev bestulna på ett gäng uteblivna PPn i Luleå senast med. Den matchen hade ju kunnat sluta annorlunda med om domarn blåst. Domarnivån är kass i SHL.
Zäta75: Kan bara hålla med, tycker personligen att Dahlén har för dålig rörelse samt så stannar han upp PP för ofta istället för att låta pucken gå eller för den delen som Wedins första ett direktskott!! Det ska allt för ofta sugas in ... | Läs mer