wap.hockeysnack.com Sundh spelade i slutet av period ett. Ingen fara på taket alltså. I övrigt är det en usel match. Var är tempot? Och igen.. var finns den rätta attityden att finna? Kämpa Timrå!
Daniel__25: Ja vem vet vad Challe klarar, det här är ju hans tränardebut. Men Challe var ju en naturlig och självklar ersättare till Kenta... Som ju förtjänade foten efter sina sviktande resultat i TIK.
Snoop: Hoppas inte han är sjuk, hoppas han är petat. Men förmodlingen är han sjuk eftersom han inte ens står med som sjunde back. Hoppas Sebbe får mycket speltid och gör en bra match så kanske han kan hålla Robin utanför laget.
Jag har ingen förhoppning på nånting ikväll, jag kommer att gå till den där svettbanken utan minsta förväntning. Överraska mig positivt, Timrå. Positivt!
Sundh spelade i slutet av period ett. Ingen fara på taket alltså. I övrigt är det en usel match. Var är tempot? Och igen.. var finns den rätta attityden att finna? Kämpa Timrå!