1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 446569 inlägg · 7963 ämnen

Inlägg: 1524083

Sv: Cody Franson

MarcusElving: Haha, Widing for president. Skrikegård är fan dummare än Anton Axelsson.

yngwie: Du har missuppfattat. Ingen säger att Modo är ett krislag utan Steen. Det ska vara skitlag. Hur många gjorde Hanos Jari, Janos Bravo, Harry James eller vad dumhuvet heter?


Svarskommentarer

Sv: Cody Franson

Jajjen: Såååå jävla tröttsamt. Nån bestämde sig för att stämpla Järnkrok som filmare...och eftersom att ingen jävel i ES kan stoppa honom så håller de med.

Det finns INGEN i serien som tar emot så många efterslängar och suckerpunches som Calle, och han gnäller inte om det i media en enda gång.

Respekt till Calle. Wikegård må vara en högljudd skrävlare utan förmåga till eftertanke ,men dummare än Anton Axelsson...är det möjligt ?


Sv: Cody Franson
Jajjen: Torp yngst idag igen i Mido.. Men en jävligt bra juniorverksamhet har de! Det ska gudarna veta:)

Då hade vi Modo på rätt sida om oss igen.

3 mycket fina poäng