Lulekickan: Grishockey genom dina ögon är väl då det lag som skapade mest chanser då? Måtte vara så om man kopplar ihop de du säger tillsammans med vad gubbarna sa på Webbradion.
Då får man buga och bocka och hurra för grishockeyn...!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
36% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
27% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Då får man buga och bocka och hurra för grishockeyn...!