Lulekickan: oftast är det en fröjd att ramla in här hos er o läsa era galna inlägg...en del plockas och en del blir kvar...nu står julen och knackar på dörren så era galna inlägg från i går kväll/natt har fått vara kvar..dom kommer att bli klassiska..
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
oftast är det en fröjd att ramla in här hos
er o läsa era galna inlägg...en del plockas
och en del blir kvar...nu står julen och knackar
på dörren så era galna inlägg från i går kväll/natt
har fått vara kvar..dom kommer att bli klassiska..
mera jul på HS...