M.Lemiux: Ja det är en obehaglig person det där. Barbro känns bara som en papegoja som upprepar allt och misslyckas när han försöker vara intelligent. Jag visste iofs att han skulle gå långt över gränsen efter att flertalet Luleåfans ägt upp honom med fakta, att han däremot skulle spränga "sitt egna" forum är lite förvånande, men är väl egentligen bara att tacka och ta emot :) Nu kan vi kanske njuta av en lugn och förhoppningsvis glädjande Silly.
Forsberg 1978: Ska ta mig fan jag också göra. Har ett gäng Mariestads i kylen som jag nog måste dricka upp snart innan bäst före-datumet går ut. Öl håller inte längre än en vecka i kylen eller hur?! ;) Skål för att den goda sidan vann om inte kriget, så iaf ett stort slag idag :)
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (14)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
22% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Nu kan vi kanske njuta av en lugn och förhoppningsvis glädjande Silly.
Forsberg 1978: Ska ta mig fan jag också göra. Har ett gäng Mariestads i kylen som jag nog måste dricka upp snart innan bäst före-datumet går ut. Öl håller inte längre än en vecka i kylen eller hur?! ;)
Skål för att den goda sidan vann om inte kriget, så iaf ett stort slag idag :)