Luleåvänner! Väl kämpat! Ber om ursäkt för ev troll som inte kan hantera framgångar (bara en än så länge men illa nog) Vet hur det känns och detta hade verkligen kunna sluta hur som helst. Ni kommer igen!
8399: Kan inte låta bli att kommentera ditt patetiska inlägg och med risk för att bli avstängd på Luleås sida pga personangrepp (men det är det värt) så tycker jag att du kan DRA ÅT HELVETE!!!
8399: Fuck off. Vilket osmakligt inlägg efter deras smärtsamma förlust. Det minsta du kan göra är att respektera Bulan som tog oss längre än på år och dagar. Pajas.
Tack för en bra serie Luleå. Sven, ditt inlägg i vår bok är av högsta klass. All heder till dig och Luleå.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (14)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
22% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?