Sven.Savage: En bra period från vår sida och bara en stolpträff från rättvist oavgjort Cmore ojar och orerar om hur braiga skaik är men jag vet inte jag Trodde mer om dem
Oturligt mål duktiga Holm fick släppa in , däremot vill vi inte veta vad som släpptes ut hos kommentatorn vid samma ögonblick
370: Jo, jag ser reprisen där och vilken j-a tur för flyt-Apan att den inte satt där. I slutet av matchen hos oss hördes hur "kommentatorn" i vår match fick tuppjuck och man vill inte tänka på hur det såg ut i kalsongerna efter den incidenten, usch!
Lyssnade också på SeMer i slutet och det är beklämmande hur svikegård och petterrönnqvist runkar Apa så det vänder sig i magen.
Kom igen nu i andra och kör över appatrasket och visa aprunkarna vem som bestämmer!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (14)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
22% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Cmore ojar och orerar om hur braiga skaik är men jag vet inte jag
Trodde mer om dem
Oturligt mål duktiga Holm fick släppa in , däremot vill vi inte veta vad som släpptes ut hos kommentatorn vid samma ögonblick