Jag räknar med att det var ditt toabesök som fixade detta trots att så många förbannelser tycktes tala emot oss. Har för mig att DansbandsWolf fixade en vinst på toa tidigare.
Nu har vi en specialare att ta fram till slutspelet om det behövs. Muggentricket!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
36% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
27% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Jag räknar med att det var ditt toabesök som fixade detta trots att så många förbannelser tycktes tala emot oss.
Har för mig att DansbandsWolf fixade en vinst på toa tidigare.
Nu har vi en specialare att ta fram till slutspelet om det behövs. Muggentricket!