Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (14)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
22% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Både Tyrre och Komarov har haft ett par bra lägen och skott var, illustrerande hur härlig den linan med också Einar Wolf kan bli.
Men fan, #44 igen, försöker spela indian ett par meter från vårt mål, men HV:iten lyckas inte smälla på pucken.
13,5 minut spelade 0-0.