zigge: Nepp, jag låter slöjdläraren sköta jobbet genom att skruva fast ungarna i skruvstädet och slipa av det värsta stöket med rubanken. Är så lyckligt lottad att jag slutar vid halvtvåtiden på tisdagar.
Jo, jag har precis som du en känsla av att det blir en målmässigt jämn match i Coop Arena.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Jo, jag har precis som du en känsla av att det blir en målmässigt jämn match i Coop Arena.