20 Lindgren: Besserwisser låter så...jobbigt...så jag föredrar att vara Schlechterwisser, då kan man vara väldigt vag i sina framläggande av de saker man tror är rätt. Dessutom så samlar man på sig en jäkla massa saliv i munnen när man försöker uttala ordet Schlechterwisser.
Dysso: Hmm, jag tyckte du nämnde något om att bli fullvärdig medlem i LHF ifall du skulle vinna Tvävlingen.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
36% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
27% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Dysso: Hmm, jag tyckte du nämnde något om att bli fullvärdig medlem i LHF ifall du skulle vinna Tvävlingen.