Ambroo: Ja, i dina inlägg är allt kärringaktigt bäst, medan alla som håller på lag som spelar hockey alltid har fel, i alla lägen. Snälla du. Ignorera detta plank på samma sätt som jag ignorerar erat. DVS hädanefter dyker du upp här max en gång om året så länge ditt inlägg inte innehåller något som på något sätt kan glkädja en LHF-supporter. Clown! Inavla er bäst ni vill. I framtiden blir ju resultatet av det än värre missfoster. Huga!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (20)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (14)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
22% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?