1150x200-modo-header2-kopiera.webp

MoDo Hockey

SHL · 521616 inlägg · 4121 ämnen

Inlägg: 2190270

Sv: MoDo Hockey - Apropå Ingenting
{8399}: I mina ögon sett ett lag som inte vet hur dom skall spela man spelar bort dina chanser genom att inte vara....., man har liksom ingen taktik , förmåga , ,att avgöra , man blir målös på deras beteende i viktiga matcher .
Det är ett lag som egentligen inte är klart att spela om en final i HA , finns mer brister än fördelar hos många spelare och hos en som skall vara en kugge i hela Timrås framtid .
Jag är mycket besviken ikväll ..man känner sig jätte lurad . .

Svarskommentarer

Sv: MoDo Hockey - Apropå Ingenting
{8839}: Ge inte upp, detta blir en jämn matchserie, tyckte ni stängde ner oss fint över hela banan i början innan ni tvingades jaga. nu gör vi oss redo för rond 2, full respekt till motståndet

Sv: MoDo Hockey - Apropå Ingenting
{8839}: kan vända snabbt, snart skriven nån Lövare samma sak, hoppas denna serie går till en helt avgörande