Följande går att läsa under Ros & Bjurman nhl-blogg Tomas Ros är en av sveriges vassate hockeyreportrar
Jävla skit att man läste det nu, varför, jo nu sitter man här med världens garv hicka, kommer säkert inte att gå över innan läggdax så det blir en sen söndagskväll. Måste väl vara falsk marknadsföring också för den delen.
peo m ligger mycket i det du säger om svenne banan. Du skulle ha lagt till våran tråkiga hall också. tror precis som du att en sådan som ros kan kosta oss både engångspublik som blivande supportrar
Tomas Ros är en av sveriges vassate hockeyreportrar
Jävla skit att man läste det nu, varför, jo nu sitter man här med världens garv hicka, kommer säkert inte att gå över innan läggdax så det blir en sen söndagskväll.
Måste väl vara falsk marknadsföring också för den delen.
peo m
ligger mycket i det du säger om svenne banan. Du skulle ha lagt till våran tråkiga hall också. tror precis som du att en sådan som ros kan kosta oss både engångspublik som blivande supportrar