Inlägg #1742371

Sv: SHL 2015/2016
Zappaholic:

Skämmes ta mig fan?

Du kommer in här på vårt lags forum varenda jävla dag och fjantar dig och kommer med personangrepp. Du är som knort på sommaren, som ett exem, jävla enerverande men svårt att bli av med.

Du kallar mig för idiot! Ser du ner på idioter`Vet du om att en kompis till mig var en idiot, och han blev mobbad och tog livet av sig. Det är ditt fel!

Du skriver om att stoppa upp saker i anus. Vet du om att min morsa gjorde det! Hon fick sedan förstoppning och blodförgiftning och avled. Nu sitter du här och retas här dagarna i ända.

Du är en nazist! Du ser ner på idioter och på dem som stoppar upp saker i anus!

Inser du hur fjantig du är zappa?

Mitt tips till dig är att komma tillbaka hit fram på höstkanten när Brynäs spelar hockey igen. Ni kan satsa på att köpa in Qatarrejects fram till dess, det kommer säkert att bli jättekämnt och vem vet... kanske 16e gången gillt?

Svarskommentarer

Sv: SHL 2015/2016
7804: Blev det jobbigt nu? Kuddläge kanske vore det bästa för dig ikväll.

Grejen är att du skriver så mycket hittepå-skit om allt och alla och sån ondska måste bekämpas.

Enda ursäkten jag kan komma på är att du allt som oftast är på fyllan och inte riktigt begriper vad det är du skriver.