Skellefteå-forumet på HS är nerstängt på obestämd tid då vi inte kan upprätthålla en lämplig nivå. /Forumledarna
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot är extra uppmärksammat.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva under en viss tidsperiod.
- Grova inlägg som bryter mot reglerna kan medföra omedelbar avstängning under en tidsperiod.
- Okynnesanmälningar medför direkt avstängning.
Stanken!
Den var bra då vet vi mer.
Kanske inte så konstigt COOP-arena är ju faktiskt byggd över en gammal soptipp.
Börjar tänka på Axel och hans skada som Karin trodde skulle vara bra inom en vecka. Visst är allt bra är det bara köra men minsta tveksamhet inför torsdag ser jag hellre han vilar. Anton Hedman och tacklingar är ett lotteri.
När det gäller resultatet fortsätter jag hoppas på en kross och förnedring.
Senast blev det ju förlust och den såg ingen komma.
Under de senaste åren då vi nästan alltid varit klara favoriter har det ändå aldrig blivit en storseger då allt rasar för Qatar.
En sån där storseger man normalt börjar tycka synd om motståndarna men om den kommer mot Qatar skulle jag istället sjunga psalmer och tacka högre makter.