Inlägg #1808745

Sv: Säsongen 16/17
7804: Jo, jag skrev "uppbyggnadsfas sas", dvs nåt som kan liknas vid en uppbyggnadsfas iom att vi hade mkt strul och problem med flera saker.
Trodde i min enfald att jag inte skulle behöva sätta citationstecken runt "uppbyggnadsfas" eftersom jag trodde att du skulle fatta vad jag menar, men det var visst en totalt onödig förhoppning.
Sen tillade jag några andra anledningar som du tydligen också har missat.
Istf att TRO vad jag skriver så kanske det vore enklare om du först läser igenom det jag skriver innan du svarar.

Svarskommentarer

Sv: Säsongen 16/17
Huge: Ja du Huge, ett nättroll som Basic Yoda behöver få tillfredsställelsen att få sista ordet i en diskussion. Det är den enda källa till njutning för honom. Det och så några bag in boxar i veckan med det billigaste rödtjutet Systembolaget har att erbjuda.

Tycker att vi lämnar honom därhän, låter honom få sista ordet, så han kan få komma i brallan ostört

Sv: Säsongen 16/17
:

Ok. Men du tror alltså att ni har förlorat 17 av 18 senaste mot för att ni var i en "uppbyggnadsfas"? Hihihihi!