Gorthank: Hej från en annan SAIK:are tror också att det blir spännande. Kan gå hur som helst. Timrås förlustsvit kommer snart att brytas liksom vår segersvit. Men en stilla undran till er Timråsupporters. Jag vet inte hur många säsonger nu som ni är extremt skadedrabbade. Vad beror det på ..det kan ju inte bara vara otur eftersom det upprepas säsong efter säsong?
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
Hej från en annan SAIK:are tror också att det blir spännande. Kan gå hur som helst. Timrås förlustsvit kommer snart att brytas liksom vår segersvit. Men en stilla undran till er Timråsupporters. Jag vet inte hur många säsonger nu som ni är extremt skadedrabbade. Vad beror det på ..det kan ju inte bara vara otur eftersom det upprepas säsong efter säsong?