kidcox: Dagens match är bara att glömma. Första perioden var i och för sig helt ok, bortsett från att HV alltför ofta fick komma i farliga kontringar sedan TIK gått bort sig högt i anfallszon.
Ja, dagens match var ju mest skit, måste man säga. Pinsamma jävla siffror. Ett förbannat ineffektivt Timrå som dessutom släpper in flera skitmål. Undrar hur det kan stå till med självförtroendet nu då? Nåväl, dagen var i övrigt mycket trevlig så jag bryter ihop och kommer igen. Bifogar en grym låt med Joy Division. Hjärta och själ.
Zäta75: Kan inte bara luta sig mot Hållander som ska bära Timrå match efter match. Nu MÅSTE alla kliva fram och höja sig annars inget topp 6 och det är ett fiasko med det laget man har