Foyn: Kommer på mig själv, efter 6-omgångar jagar man att rätt lag ska förlora i dom andra matcherna....Obra! Vi får nog börja vinna lite själv till att börja med. Men en sak är säker, det enda som talar för Modo på Torsdag, är att dom själv tror att dom gjord en bra match i kväll....(Det är ju en fördel!)
Peja: Då kan jag stilla allas undran. Vi ska ta nästa kliv. Hela tiden. Det är föreningens uttalade målsättning. Såväl på isen som organisatoriskt och ekonomiskt. Ang etablerade nyförvärv så tror jag att vi kommer se ett eller ... | Läs mer
Kommer på mig själv, efter 6-omgångar jagar man att rätt lag ska förlora i dom andra matcherna....Obra! Vi får nog börja vinna lite själv till att börja med.
Men en sak är säker, det enda som talar för Modo på Torsdag, är att dom själv tror att dom gjord en bra match i kväll....(Det är ju en fördel!)