Åkerblom i 6e: Vilken härlig känsla att vakna denna söndagmorgon! Skall jag ringa till Luleå eller skall jag ringa till Örnsköldsvik???? Vad säger Tokegård? Vad säger alla "Puckhuvuden" som kalla sig Expertkommentatorer i kvällspressen??? Och hur känns det för Christer Jonasson???? ModoModoModoModoModo!!!!!!
Foka på rätt saker nu. Vi har tagit sommarlov, så skit i MoDo. Är man för upptagen med dominansbeteende så missar man chansen att få para sig med den finaste vovven. Då är det alltid någon liten Jack Russel terrier som är där och torrjuckar.
Fantastiskt roligt iallafall att vi har en RIKTIG TIMRÅKILLE i toppen på SHL målligan framför alla coola kanadicker och finnar. Stort Grattis Filip ♥️♥️♥️