John K: Tack. Benen skakade o det svartnade för ögonen, men jag gav inte upp!
F.ö neggar jag nåt kopiöst inför kvällen. Jag fick banner av Tatoomaster Nomad sist, då jag trodde på vinst o vi torskade mot FBK.
Han har tatuerat in kärleken o passionen på sin arm igår o känner jag honom rätt så lipade han som en lite pojke som tappat hallonklubban i rännstenen. Han är så känslig, den mannen.
Vad fan har hänt med vårt hemmaspel!?!!!11 Det ser ju förjävligt ut. Skämmes tamejfan! Torsk igen - man kan ju grina för mindre. Så ja.. nu var det sagt.
Peja: Då kan jag stilla allas undran. Vi ska ta nästa kliv. Hela tiden. Det är föreningens uttalade målsättning. Såväl på isen som organisatoriskt och ekonomiskt. Ang etablerade nyförvärv så tror jag att vi kommer se ett eller ... | Läs mer
Benen skakade o det svartnade för ögonen, men jag gav inte upp!
F.ö neggar jag nåt kopiöst inför kvällen.
Jag fick banner av Tatoomaster Nomad sist, då jag trodde på vinst o vi torskade mot FBK.
Han har tatuerat in kärleken o passionen på sin arm igår o känner jag honom rätt så lipade han som en lite pojke som tappat hallonklubban i rännstenen.
Han är så känslig, den mannen.
Redigerad kommentar