Säsongens mest givna 'va faen!!?1'-förlust på förhand. Och inte blev man besviken. Eller, tvärtom dårå. Varför blir det alltid så här? Jag var så säker innan att jag högaktningsfullt sket i att titta på eländet. Detta trots att man var grymt nyfiken på Lundmark.
Enorm skandal att uppträda så där fruktansvärt DÅLIGT i början på 3.e, 1:34 minuter så snabbt gick de att avgöra matchen, SKANDAL !!!!!! På våran hemmaplan ska vi fan vara det lag som åker mest skridskor och kör på utav bara fan, inte tvärtom.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla