Laken: Du måste ju ha 3-4 alteregeon elelr så lämnar du ditt konto öppet för hela sverige.
Först är ledning sämst och mest handlingsförlamad i sverige, säsongen efter är allt skit bra och alla på HS är medgångsupportrar, du har sagt det flera gånger och du har klagat på oss för vi hacker på linkan.
nu idag så är linkan sämst igen och han ska avgå, du är fan den mest dryga på Timrås GB kan du bestämma dig någongång du är fan sämre än experterna som alltid vänder kappan efter vinden, vi har sett detta sen vi låg 3:a nu börjar du få nå jävla psykbryt och har gjort typ 60347595st "avgå linkan inlägg" ikväll, jag tror vi har fattat det nu, dra!
Peja: Då kan jag stilla allas undran. Vi ska ta nästa kliv. Hela tiden. Det är föreningens uttalade målsättning. Såväl på isen som organisatoriskt och ekonomiskt. Ang etablerade nyförvärv så tror jag att vi kommer se ett eller ... | Läs mer
AVGÅ Linkan!