TITAN: Jag vet ! Jag var ju med på läktaren ! Att jag blir förbannad på Boork är ju hans sätt att vidhålla att han har rätt. Enl. denna självutnämde Förståsigpåare. Så är vi inte värdig att slicka marken där han går. Dessutom när Wikegår hade ett långt inlägg om just VÅRT Kära Timrå som fick pajjas Reporten att tappa hakan. Där han bla. förklarade varför vi inte skulle falla igenom som dom bestämt. Utan vi hade ett homogent lag som var väldigt bra, tom. värvningarna var kalas. Då blir man irriterad när man läste Boorks utsago i Expressen. För det var just de han slog ner på att Wikegård kunde ge Timrå några superlativ. Boork har bestämmt att vi är Shit, då skall ingen annan säga nått annat.
Cobbel: Länsgrannen fick ett påskägg fullt med något brunt som inte var choklad när Lehtinen nyss presenterades som HV-spelare. Inte för att det var aktuellt att han skulle stanna i Modo, men även jag som utomstående kan inte låta bli ... | Läs mer
Att jag blir förbannad på Boork är ju hans sätt att vidhålla att han har rätt. Enl. denna självutnämde Förståsigpåare. Så är vi inte värdig att slicka marken där han går. Dessutom när Wikegår hade ett långt inlägg om just VÅRT Kära Timrå som fick pajjas Reporten att tappa hakan. Där han bla. förklarade varför vi inte skulle falla igenom som dom bestämt. Utan vi hade ett homogent lag som var väldigt bra, tom. värvningarna var kalas.
Då blir man irriterad när man läste Boorks utsago i Expressen.
För det var just de han slog ner på att Wikegård kunde ge Timrå några superlativ. Boork har bestämmt att vi är Shit, då skall ingen annan säga nått annat.