Johnny Bravo: Jag vet att de började tidigare på annat håll och att man i stort sett kunde roffa åt sig hur många som helst bara man ställde sig sist i kön igen. Iofs kanske inget fel i det sista om de förbrukas och definitivt inte säljs. Törs man gissa hur många stolar som kommer att stå tomma?
Ambroo: Så gjorde jag eftersom jag behövde till de som gick i skolan. Man fick bara 2 st. sen var det att ställa sig sist igen o hoppas att det fanns några biljetter kvar, vilket det gjorde.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
Överlägset att mitt inlägg har en tummer ner!
Redigerad kommentar