Laken: Som en kokande röd vit, gryta som skrämmer motståndarna. Finns en risk med att göra större läktare, och det är det att du inte fyller dom, och det ser bara löjligt ut med en gryta, blir ungifär som att du kokar kräm men har för lite mjöl i förhållande till vatten, och då är vattnet läcktaren i detta fall, och det blir soppa istället för kräm.
Zäta75: Kan inte bara luta sig mot Hållander som ska bära Timrå match efter match. Nu MÅSTE alla kliva fram och höja sig annars inget topp 6 och det är ett fiasko med det laget man har
Som en kokande röd vit, gryta som skrämmer motståndarna. Finns en risk med att göra större läktare, och det är det att du inte fyller dom, och det ser bara löjligt ut med en gryta, blir ungifär som att du kokar kräm men har för lite mjöl i förhållande till vatten, och då är vattnet läcktaren i detta fall, och det blir soppa istället för kräm.