En fråga till er som har nappat på bwin's erbjudande om Csport Large via nätet - hur lång uppsägningstid är det? Eller hur lång bindningstid? Binder jag mig på 12 månader om jag använder mig av det erbjudandet?
Kerstin_k: När jag tog erbjudandet så läste jag policyn på bwin och i den stod det att man kan säga upp abbonemanget utan bidning under dom första 3 månaderna. Om man inte gör det så binds det på 12 månader tror jag.
Skillnaden på csports egna erbjudande som är helt lika med betwin(alltså 3 månader för 1kr) är att man kan säga upp det man får ifrån betwin.
Så gör inte misstaget att tro att dom är helt lika.
Åh, så underbart det är med landslagsuppehåll. Att vakna upp utan att ha somnat besviken, att inte gå runt på dagarna utan behov att förbereda sig för att inte brusa upp under kvällen.
Aldrig har ett landslagsuppehåll kommit så lägligt för mig.