Det som är bra, alla får tycka precis som man vill. Det roliga i kråksången är att när vi åkt ur ES så kommer du sitta härinne själv om ett år och se allt så positivt.
Är väl bara så här att har vi har en sportchef som klarat av att värva ihop ett åtminstone melmåttigt ES lag så har nog resten av ledarstaben oxå fungerat, men det är ju ett hopplöst läge för de övriga att göra nåt med ett undermåligt manskap, då till största delen backarna!
haggen: Precis! Jag kommer att sitta här och vara precis lika positiv om ett år. Oavsett om vi är i Elitserien eller Allsvenskan. Det är det som är skillnaden mellan dig och mig min vän.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
Det som är bra, alla får tycka precis som man vill.
Det roliga i kråksången är att när vi åkt ur ES så kommer du sitta härinne själv om ett år och se allt så positivt.