Kongo: Eftersom du uppenbarligen inte ser skillnaden som vi övriga gör så finner jag ingen större mening att utveckla det mer än att kortfattat konstatera följande:
Jag tycker det är en provocerande skillnad mellan att låta Sveriges befolkning rädda ens skinn ena dagen och dagen efter prata SM-guld och satsning de luxe jmft med att säga att man tagit lärdom och inte tänker äventyra nån ekonomi what so ever utan istället förbereda alla på att kommande elitsatsning kommer ta tid och byggas från grunden.
Ha en bra sommar och tänk på att hålla hastighetsbegränsningarna.
Zäta75: Kan bara hålla med, tycker personligen att Dahlén har för dålig rörelse samt så stannar han upp PP för ofta istället för att låta pucken gå eller för den delen som Wedins första ett direktskott!! Det ska allt för ofta sugas in ... | Läs mer