TikAlltid: Ja men jag tror att vi kan locka en annan publik i år nu då det är andra matchdagar. T.ex. tror jag fredagsmatcher är bättre för många än att "offra" en lördag. Fredagkväll gör man inte så mycket ändå än fredagsmyser och det gör man ändå bäst i arenan.
Det borde vara så hela säsongen som det varit nu på försäsongen att man kan köpa en sista-minuten-sittplats i entrén och sätta sig där det är ledigt. Borde väl funka?
Dr.Krykov: Är "att försvara sina gränser" att invadera ett annat land? Eller betraktar du Ukraina som en en del av Ryssland på något sätt? Ska vi även slänga med Baltikum, Kaukasus och delar av Centralasien, så är den Sovjetiska idyllen återförd
T.ex. tror jag fredagsmatcher är bättre för många än att "offra" en lördag.
Fredagkväll gör man inte så mycket ändå än fredagsmyser och det gör man ändå bäst i arenan.
Det borde vara så hela säsongen som det varit nu på försäsongen att man kan köpa en sista-minuten-sittplats i entrén och sätta sig där det är ledigt.
Borde väl funka?