spud: Kom ner till Timrå och ta en kaffe då eller törs du inte din fega jävel? Det är bara att PMa en tid så möts vi upp. Jag svär att du inte kommer dyka upp. För det har du inte stake nog till. Men se det har jag! Jag törs se folk i ögonen. Åh är ingen jävla hycklare.
Magnus Rövarn : jag har verkligen inga problem att möta dig. Du kan skrämmer inte ens en liten flicka.
Lovar att se till att få ett ärende till dina trakter och god tid på dig att planera så du får ditt efterlängtade möte.
Ö-vik har faktiskt en del att komma med, de är inte alls lika apatiska i väntan på att "fabriken" ska anställa igen, som övriga Västernorrland. Sen har jag inte sagt att det är en nöjesmetropol.
Intressant att många här tror att Olli inte har något spelsystem, utan bara att forechecka högt och tuta och köra. Tror ni seriöst att Kimmo värvat Jokinen då. Så klart finns det en struktur. Såklart många faktorer som gör att allt ... | Läs mer
Redigerad kommentar