Puckat: Ser också gärna återblickar till starka profiler och händelser från att vi gick upp om ni har rätt till att nyttja sådant material. Kanske även något nedstämt ögonblick i.o.m degraderingen innan tempot skruvas upp med bilder på vår nya satsning. Så det ligger en "vi ska tillbaka" känsla över alltihopa. :)
Kapten Nosring: Jag ser ingen anledning att lyfta något negativt i det sammanhanget. Sånt passar bättre i en historisk publikation. Klubben säljer upplevelse och glädje till en upplevelsepublik (bortom oss supportrar). Nyckeln till tillväxt är att locka upplevelsepublik och genom en stark identitet göra så många av dem som möjligt till supportrar.
Jag skulle vilja ta tillfället i akt och bidra med en liten hyllning.
Hållander, Dahlén och Kapanen i all ära, men har inte såväl Timråsupportrar som hockeysverige glömt bort Anton Wedin? Anton Wedin karriär har tyvärr kantats av ... | Läs mer