Det är i sådana här matcher man önskar att man hade en KILLER som kunde snärtat av Hansens ledband på ett snyggt sätt och tagit ett MP för laget...!!!😵😵😵😵
SMÅLAND: För vekt,ingen fart alls bara omständigt stillastående fjoll...Johan Persson försökte i första,Jens Westin likaså Dvs. Lägga pucken på mål inte nå jävla fjoll runt i kring.Jesper Bogkvist trampade på riktigt bra men i övrigt så fick man mest bara bli brydd över vad man såg :) Jävla tur att inte pucken träffade ögat på Didrik iaf!
jhnd91: Ju mer jag tänker på det så känns Nubben som en hjälte! Han vill absolut inte vara i rampljuset något mer, men när det krisar sig så hoppar han in och tar en kula för klubben! All heder åt Kent Norberg! Västen ska upp i taket!