Heisenberg: ja, definitivt såmsta domarinsatsen jag har sett på väldigt länge. Oavsett om jag är färgad eller inte, han kunde lika gärna tagit typ 3 AIK utvisningar i slutet av matchen, istället friar han samtliga. Löjligt fegt är ordet, är han rädd för AIKs kriminella supportrar som alla ser ut att ha mördat någon?? Nej nu ska vi inte vara som Modoliderna och skylla allt på domaren, men det är faktiskt nästan pinsamt hur låg domarnivån kan vara i denna serie.
Heisenberg: domaren viker ner sig och ger oss inte chansen till kvittering. Vi har MINST två solklara PP som vi blir rånade på och det där härket till zebra kan ju börja leta ny karriär. Med lite hemmastuds hade vi haft 4 PP från 10 min i tredje och framåt. Fy fan vilken äcklig förlust!
Apropå tallarna.. Det här blev resultatet när jag bad ChatGPT göra en hemmatröja & en bortatröja med tallarna istället för TIMRÅ😅 Jag personligen tycker att dom blir mindre plottriga med tallarna och 100% snyggare 😍🤩. Oavsett tallarna ... | Läs mer