Angående musiksidan så hänger jag på med en sidonot här: Jag tycker de borde fundera på om det inte finns något från "Two steps from hell" som kan passa in i t.ex. spelarintro eller liknande. En grupp som fokuserar på episka filmtrailers bör väl ha potential att fördela samma känsla inför en hemmamatch?
Olli ”jag ska prata svenska efter årsskiftet” Jokinen Olli ”jag mognade efter 10säsonger i NHL” Jokinen Olli ”vi vill bli som frölunda” Jokinen Olli ”im a honest coach” Jokinen Olli ”vi ska vara det hårdaste arbetande laget” Jokinen Olli ... | Läs mer
Jag tycker de borde fundera på om det inte finns något från "Two steps from hell" som kan passa in i t.ex. spelarintro eller liknande. En grupp som fokuserar på episka filmtrailers bör väl ha potential att fördela samma känsla inför en hemmamatch?