KulltorpsOlli: nä det kanske är för sent. Men det är ju vad som varit frustrerande med hela säsongen. ALLA har sett i vilket desperat behov vi varit av förstärkningar hela säsongen. Att då få höra att nubben har ryckt i Karlsson för ett jävla treårskontrakt på deadline när konkurrenterna har värvat hela säsongen, då blir man ju bara less.
Innan match krävde jag passion och känslor, resultatet var av sekundär betydelse. Vi var ju redan klara för kval. Jag fick det jag krävde och sådana här matcher svetsar samman ett lag. Jag tycker Timrå krigar på bra och ger dom godkänt!
Blake Slåhan: Är folk "dumma" i huvudet? Jag kan förstå att man är besviken på att säsongen tar slut mot ett Frölunda som är så väldigt mycket bättre strukturerat och bättre coachat än Timrå. Tycker dock synd om Hållander som fick ... | Läs mer