{8671}: Freddan verkar vara intelligent på många sätt och fler än jag blev väldigt förvånad hur kedjorna är formerade, kväver man wedda med Gallo och Madsen match 3 så kommer jag att kräkas.
Jockz: Det jag menar är att det är slöseri att ha wedda med Gallo och Madsen, att ha wedda som kör solorider är slöseri. Han ska ha någon som sätter upp honom så han kan blixtra till i anfallszonen och börja med sitt giftiga spel där, där är han såväl som Palmberg svårstoppad.
Smörgåsen : Jag tror vi helt enkelt får sluta med kommentarer som "lite anmärkningsvärt att Per Svensson...". Så som karln spelat denna säsong får vi helt enkelt acceptera att han är ju helt jävla KUNG! Dvs vi kanske ska sluta tycka ... | Läs mer