Bragd-Birger: Roc Ticar KHL matcher -Berglund KHL :0 tex........ Mfl: bara nollor i kolumnen Varför skulle han ha blivit så jäkla dålig nu förstår jag inte , 10 matcher i SHL och sedan sågar man han ? Då skulle många vara helt värdelösa .. i alla serier .
{8839}: Det är ju inte så att han plötsligt blivit dålig. Säsongen 17/18 spelade han i 3 KHL-klubbar med sisådär resultat. Förra säsongen startade han i ett kinesiskt KHL-lag men fick lämna för DEL. Och nu är han på väg att fockas från Oskars efter att ha tillfört typ nada. Vad tyder på att han plötsligt skulle återgå i full blom i Timrå?
Cobbel: Länsgrannen fick ett påskägg fullt med något brunt som inte var choklad när Lehtinen nyss presenterades som HV-spelare. Inte för att det var aktuellt att han skulle stanna i Modo, men även jag som utomstående kan inte låta bli ... | Läs mer
Mfl: bara nollor i kolumnen
Varför skulle han ha blivit så jäkla dålig nu förstår jag inte , 10 matcher i SHL och sedan sågar man han ?
Då skulle många vara helt värdelösa .. i alla serier .