Hur stor har Dahlen blivit i media ? När man skriver : Dahlens " mäktiga " ord att han avslutar sin karriär i Timrå .
Och hur stor är han egentligen ? , är han så stor som han tror om sig själv .eller har media gjort honom större På frågor hur laget går så är det Dahlen som uttalar sig av alla spelare . Varför inte fråga Madsen ?
8839: Media överdriver alltid rubrikerna och det är väl klart att dom hellre frågar Dahlén än Madsen då det genererar fler klick. Jobbigt att inte ha något att gnälla på nu när det är uppehåll? :)
Nu släpp vi allt elände! Freda 15/11 åk vi ALLA till Västervik! Puckuslingen släpp kl 18.. Dä rinn lätt för Timrå och Sverige denna kväll! Ska dit å reka torsda den 14 när ja döm! See ya there folks!!!! Don't worry...Be happy!!! Vi går upp i SHL i vår!!! Skjut mig om ni vill!!
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
När man skriver : Dahlens " mäktiga " ord att han avslutar sin karriär i Timrå .
Och hur stor är han egentligen ? , är han så stor som han tror om sig själv .eller har media gjort honom större
På frågor hur laget går så är det Dahlen som uttalar sig av alla spelare .
Varför inte fråga Madsen ?