{8181}: Finns det någon spel idé i laget , ser ingen spel glädje hos någon kan man bänka Dahlen han har försvunnit i kedjan ,tycker han inte att det är roligt stt spela med dom , han är ju ett proffs , skall han inte visa något alls .
{8839}: vill verkligen inte bänka honom, men Nubben borde ge honom två veckor ledigt. Han har burit det här laget hittills och måste få chans att brinna mer!
Lärt mig nu en match är 60 min men över förbannad gav jag upp när 0-2 trots att det var ett så jävla orättvist resultat in i 3e. Sen kommer äntligen proppen ut och rättvisa segrar tror ( Sofie) som hedras hjälpte till där ovan oss
kan man bänka Dahlen han har försvunnit i kedjan ,tycker han inte att det är roligt stt spela med dom , han är ju ett proffs , skall han inte visa något alls .