Charlie2: Makalös historia :-) Får dock inte riktigt ihop storyn. Typ som om vi skulle möta Malmö och av någon anledning sätta upp Panterns ismaskinist i laguppställningen? Lite korpenvarning på den, men det är så dom jobbar over there alltså. Vem vet men vi kanske också haft Tegs korv o kaffe-försäljare i laguppställningen ;-)
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
Får dock inte riktigt ihop storyn. Typ som om vi skulle möta Malmö och av någon anledning sätta upp Panterns ismaskinist i laguppställningen?
Lite korpenvarning på den, men det är så dom jobbar over there alltså. Vem vet men vi kanske också haft Tegs korv o kaffe-försäljare i laguppställningen ;-)