puffe: En intressant fråga, hur många av er alla som är här på HS skulle gå på hockey om dom släppte på covid reglerna, låt oss säga att det är på ert eget ansvar.!
Tikkare: Hade absolut gått, är 22 och frisk så är verkligen inte en riskgrupp. Dessutom har jag redan haft det, snuva i 4 dagar och feber en dag var mina symptom.
Tikkare: Jag hade absolut gått på matcher. Man hade väl så gott som möjligt undvikt trängsel/att själv trängas och sedan se men inte röra staket/dörrar osv.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla