Sputnik: kombination av okunnig media samt att timrå inte driver klick jämfört med andra lag skulle jag tro. har han fysiken med sig är han en av ligans bästa backar, 100% :)
{9315}: sedan var det ett av dom sämsta släppen sett till tiden jag någonsin skådat ur en PR synpunkt. Kl 21:55 en fredagkväll efter förlust mot Björklöven. Inte ens i sändningen kunde han släppa detta trots att Nubben var på plats. Den värvningen gick nog under radarn för många.
Apropå tallarna.. Det här blev resultatet när jag bad ChatGPT göra en hemmatröja & en bortatröja med tallarna istället för TIMRÅ😅 Jag personligen tycker att dom blir mindre plottriga med tallarna och 100% snyggare 😍🤩. Oavsett tallarna ... | Läs mer