nobbe333: Dahléns osynlighet sitter i nått helt annat. Måste vara nån känning. Går han ens in i närkamper som han gjorde när han var i sitt esse denna säsong? Han utmanar knappt heller. Så antingen är det mentalt eller skadekänning är känslan.
Sputnik: Han har visat samma tendenser under säsongen, korta dippar när han inte öst in poäng. Han har en RUSKIGT låg lägstanivå när saker inte stämmer. Riktigt dålig tajming med det, om det nu inte är en skada.
Smörgåsen : Jag tror vi helt enkelt får sluta med kommentarer som "lite anmärkningsvärt att Per Svensson...". Så som karln spelat denna säsong får vi helt enkelt acceptera att han är ju helt jävla KUNG! Dvs vi kanske ska sluta tycka ... | Läs mer