Heisenberg: Tycker de borde skjuta på det ytterligare tills även Timrå fått vara på is mwd större delen av laget i minst 1 v. Annars blir det sportsligt orättvist.
Löven har ju nästan fullt lag på is igår medans vi inte hade några på is. I bästa fall har vi 2-3 dagar på is innan match.
Zäta75: Timrå måste bara kräva fler dagar på is, annars tror jag vi är i ett väldigt underläge, men det är ju som vanligt med detta skitlag som kallar sig Björklöven, fördelar fördelar fördelar.!!
Olli ”jag ska prata svenska efter årsskiftet” Jokinen Olli ”jag mognade efter 10säsonger i NHL” Jokinen Olli ”vi vill bli som frölunda” Jokinen Olli ”im a honest coach” Jokinen Olli ”vi ska vara det hårdaste arbetande laget” Jokinen Olli ... | Läs mer
Löven har ju nästan fullt lag på is igår medans vi inte hade några på is. I bästa fall har vi 2-3 dagar på is innan match.
Skjut på det mer om det ska bli rättvist!