Olli Nomadinen : Nu ska man ju aldrig dra alla över en kam men det är ju ofattbar låg nivå på många inlägg av supportrar i den boken. Brynäs varumärke är brunt... brunt... brunt... dyngbrunt!
Olli Hahl: Gjorde ju en liten attack in i deras forum igår, var som att kliva ner i ett jordgetingbo.. Ja, jag kanske inte hade tänkt igenom allt jag skrev men, liktförbannat..
Olli Hahl: De äckliga insinuationerna om att det skulle vara falska anklagelser har haglat och en av de värsta i sammanhanget är tydligen polis. Fy fan, man blir mörkrädd för mindre. Stackars den kvinna som tvingas anmäla en våldtäkt till honom
Cobbel: Länsgrannen fick ett påskägg fullt med något brunt som inte var choklad när Lehtinen nyss presenterades som HV-spelare. Inte för att det var aktuellt att han skulle stanna i Modo, men även jag som utomstående kan inte låta bli ... | Läs mer
Brynäs varumärke är brunt... brunt... brunt... dyngbrunt!