Tycker tröjan är helt OK. Överlag tycker jag träjorna de senaste åren varit snäppet bättre än för sådär en 5 år sen. Men jag kan hålla med om texten i ryggslutet, det passar inte in där. Hade dock varit klockrent att ha på armarna, hoppas de jobbar för det till nästa års tröja (om texten ska vara kvar)
Perreman: "Hade dock varit klockrent att ha på armarna, hoppas de jobbar för det till nästa års tröja"
Jobbigt för spelarna om dom ska behöva tatuera in en massa text på sina armar. Vore det inte enklare och mer praktiskt om texten stod på ärmarna istället för på armarna? Ett litet tips, bara.... ;-)
Peja: Då kan jag stilla allas undran. Vi ska ta nästa kliv. Hela tiden. Det är föreningens uttalade målsättning. Såväl på isen som organisatoriskt och ekonomiskt. Ang etablerade nyförvärv så tror jag att vi kommer se ett eller ... | Läs mer