{9386}: good for you. Själv börjar jag ångra att jag inte köpte på mig ett pack vuxenblöjor på väg till jobbet. Jävvlar, så nerverna dallrar.
Känns upplagt för en riktig käftsmäll. Bra vibbar, på uppgång, Pagge såg fantastico ut, Lundin är i zonen...kan det vara annat än små godbitar utslängda av en sadistisk hockeygud?
Hoppet står väl till att Malmö darrar ordentligt nu. Det ä r jobbigare att ligga före med krympande avstånd än det är att tugga på bakom och se ryggen växa. Men samtidigt är varje matchjävel ett eget universum. Gäller att komma in i det rätt, och inte agera i övertändning eller tveksamhet. Malmö kommer att smälla på och vara allmänt jobbiga, gäller att inte låta det få fäste. Och: JJ kommer att behöva clutcha.